Trochę zebrało mi się fotek, ale z braku czasu na obróbkę zdjęć i regularne prowadzenie bloga pokazuję tylko ich część. Stąd, krótka notka z ostatnich miesięcy, wraz z Fashion Weekiem, sesja zdjęciowa do nowej kolekcji Dark side is the answer-marki Si:Haute Fasion, i moimi codziennymi snapami :)
Niech tylko skończy się koszmar na uczelni bo ledwo wyrabiam już na 2 kierunkach.. a będę starała się regularnie postować;)
Poza tym udanego weekenedu! bo mój oczywiście w książkach...
w Łodzi tym czasem gra dzisiaj zespół HEY, na który bym z wielką chęcią poszła, Noc Muzeów, i Juwenalia, proszę niech czas się zatrzyma.










Ale czadowe masz te spodnie w pepitkę!
ReplyDeleteCool pictures my dear ! The show looks great !!
ReplyDeletexx
Put your heels up
fajny mix. :)
ReplyDeleteświetny mix :D
ReplyDelete