Zainspirowana stylem retro, również innymi modowymi blogami, stworzyłem stylizację retro-grunge. Włosy związane w kok i przewiązane apaszką, charakterystyczne okulary "muchy", nadają stylizacji typowego retro looku. Spodenki z wysokim stanem, do tego podkoszulka z modnym neonowym nadrukiem oraz wycięciem pod pachami jak za dobrych lat '80. Mocniejszy makijaż, zaczerwienione usta, róż na policzkach i cienie na powiekach dodają klasy. Biżuteria nie jest zbytnio wyeksponowana- plastikowe kolczyki biedronki i pierścionek dopełniają całości. Do spodenek dołączyłam parę pinów, żeby dodać trochę grungowego stylu oraz bransoletkę w postaci metalowego łańcuszka. Nie jest przez to zbyt słodko i pudrowo.
|tee-TopShop|shorts-New Look|sunnies-H&M|sneakers-vintage|
this is such a playful outfit! and where you had your photos taken are just the right places!
ReplyDeletecheers! :)
Świetnie wyglądasz, stylowo :))
ReplyDeletelove that second pic it's sublime!!
ReplyDeleteinspirująco ;-)
ReplyDeletepozdrawiam
zdjecia jak z okladki super i tak na luzie
ReplyDeleteobserwuje
wyglądasz cudnie i zdjęcia mają świetny nastrój, aż dziw, że jak się wczytać to tam fryzjer damsko-męski ;D
ReplyDeletewłaśnie właśnie, ogólnie budynek wygląda jak za czasów PRL i cudny sklep obok w klimacie z tamtych lat "pan tu nie stał" :)
Deletełaaaaał ekstra:) wszystko mi się podoba! koszulka <3 pozdrawiam
ReplyDeleteNice pics!!
ReplyDeleteKisses
http://jourlejour-marie.blogspot.com.es
<3.<3
ReplyDeleteświetna stylizcja :) widać, że wszystko masz przemyślane i dopracowane :)
ReplyDeleteidealnie udało Ci się połączyć stylizację z miejscem sesji :)
nooooo proprostu cud miód :)
buziaczki
p.s.
zapraszam do siebie będzie mi bardzo miło
+ obserwuję bo naprawde warto :)
this is so retro! love it! your nails are fun. check out my latest posts if you like. ♥♥♥ S
ReplyDeleteŚwietne zdjęcia, świetna stylizacja !! :>
ReplyDeletePodoba mi się:)
ReplyDeleteidealnie Ci ;oo <3
ReplyDeleteBardzo pasuje Ci taki styl! Super,wszystko idealnie ze soba wspolgra :)
ReplyDeletenice shorts
ReplyDeleteTravel in Style
świetny zestaw! ;)
ReplyDeletelovely photo shot :)
ReplyDeleteI love your style!
Have an amazing day beautiful
xoxo
www.scarlletgs.blogspot.com
świetnie wyglądasz, fotki mają fajny klimat :)
ReplyDeleteBardzo dobry look, niby taki zwykły, ale robi duże wrażenie, podoba mi się :)
ReplyDeletehttp://bluekerchief.blogspot.com/
świetny outfit, brawo! ;)
ReplyDeleterewelacja !
ReplyDeletejest idealnie!
ReplyDeleteStunning photos! And so vintage! I like it so much!!! <3
ReplyDeletexx
http://www.f-scrapbook.blogspot.com
Genialne zdj! Jestem pierwszy raz na twoim blogu, ale wrócę na bank! Jesteś bardzo inspirująca!:)
ReplyDeletedziękuję i zapraszam!:)
DeleteŚwietne zdjęcia! Kurdee, gdybym ja w końcu znalazła fotografa -.- Jesteś mega śliczna i masz cudowny styl! obserwujemy? ^^
ReplyDeleteZapraszam do mnie na nową stylizację!
second--head.blogspot.com
Obserwuję :*
DeleteWow cudownie ! kocham ten look ! szorty z wysokim stanem i taka koszulka to jest to ! <3
ReplyDeleteBardzo dobrze Ci to wyszlo. Tak po "amerykansku"
ReplyDeletenie moge się napatrzeć na te zdjęcia !
ReplyDeleteI like how you play with clothes and styles. Each post is a new surprise :)))
ReplyDeletehttp://www.berry-dew.blogspot.com/
Bardzo stylowe fotki :)
ReplyDeleteświetny blog!!!
ReplyDeletevery cool pictures!
ReplyDeletewww.LAByDiana.com
Racja, ja też muszę poważnie rozejrzeć się za sandałami, bo teraz naparwdę jest masa fajnych butów:)
ReplyDeleteŚwietnie wyglądasz . Super bluzka i szorty . Mega zestaw . Oczywiście obserwuje i zapraszam do mnie www.trendy-dummy.blogspot.com
ReplyDeleteŚwietny look, ej!
ReplyDeletewww.fogdancing.blogspot.com
świetna stylizacja
ReplyDeletePS. zaprosiłam cię u mnie do zabawy:*
wow, świetne zdjęcia, dawno nie widziałam tak porządnej, inspirującej sesji :)
ReplyDeleteznakomity t-shirt! fantastyczna stylizacja :)
ReplyDeleteobserwuję
xoxo
Wyglądasz wspaniale <3 spodenki :)
ReplyDeletePozdrowienia i zapraszam na swojego bloga
Wow,zdjęcia są naprawdę niezłe jak i sama stylizacja! ;)
ReplyDeleteNapiszę jeszcze raz,że dziękuję za miłe słowa ;)
Dodam do obserwowanych z naprawdę wielką przyjemnością i mam nadzieję,że jeszcze będziesz do mnie czasami też i wpadała ;*
I mam nadzieję też,że mogę liczyć na rewanż ;)
ReplyDeleteale super zdjęcia;O!
ReplyDeletezazdroszczę fotografa;p
obserwuję!:)
stylizacja po prostu cudowna, zupełnie jakby wyjęta z jakiegoś starego czasopisma z klasą <3
ReplyDeletez ogromną przyjemnością obserwuję :D
Świetnie wyglądasz:) Tak zwariowanie i na luzie:) Obserwuję:)
ReplyDeletecudowna stylizacja, ta mocniej wycięta bluzka jest świetna :)
ReplyDelete+ obserwuje :D
Witaj,
ReplyDeleteobejrzałam kilka zestawów i jestem pełna zachwytu, wybijasz się z pośród reszty blogujących, pokazujesz swój indywidualny styl, bardzo mi się podoba. Zwłaszcza ten zestaw.:)
Jesteś z Łodzi?
Obserwuję.;*
Uwielbiam ten outfit i rewelacyjnie w nim wyglądasz! Jeszcze te nogi... ;o Ja chcę takie! :D
ReplyDeleteObserwuję już od dłuższego czasu i zapraszam do obserwacji swojego bloga ;)
Buziaki :*
zajebisty outfit <3 spodenki cudo!
ReplyDeleteobserwuję i mam nadzieję, że Ty też :)
dzięki za wizytę u mnie i zapraszam częściej po więcej inspiracji ;)
www.me-you-stylish.blogspot.com
jesteś bardzo ładna :D
ReplyDeleteświetne spodenki <3
obserwuję i liczę na rewanż ;D
pięknie wyglądasz ;*
ReplyDeleteobserwuję i liczę na rewanż ;D
świetny styl :D obserwuje :)
ReplyDeleteCo do komentarza na moim blogu , to mogły się przyciemnić bo olejek rycynowy przyciemna włosy :) ja stosuje go na brwi i nie muszę robić henny :D
Świetna stylizacja i super zdjęcia :) Lubię i obserwuję :P
ReplyDeleteDzięki za odwiedziny i zapraszam ponownie :) Masz bardzo dobre wyczucie stylu - inspirujące także obserwuję aby byc na bieżąco z Twoimi stylizacjami :) buźka Kaś.
ReplyDeletefajny look :)
ReplyDeletebędę odwiedzać, dodaję oczywiście :)
No kurcze, popatrz.:)
ReplyDeleteMoże kiedyś się spotkamy na kawę i zdjęcia.:) Skoro tak blisko mieszkamy.:)
Masz świetny styl! ^^
ReplyDeletepozdrawiam i zapraszam częściej :)
o Jezu! Kocham ten outfit <3 Kolczyk w pępku jakoś mnie nie przekonuje, zwłaszcza, że nie należę do tych super chudych osób :D
ReplyDeleteMi właśnie pod tą wargą bardzo podoba :) no, ale znając mnie jeżeli już to zrobię to minie duużo czasu :D
ReplyDeleteJesteś niesamowita! Zdjęcia fantastyczne♥
ReplyDeleteobserwujemy :3
ReplyDeleteŚwietne zdjęcia i zestaw, bardzo bardzo mi się podoba ;)
ReplyDeletepołączenie idealne. szczególnie podoba mi się koszulka, a przypinki na szortach dodają charakteru. :) dodaję do obserwowanych .
ReplyDeleteEfektownie zdjęcia super ;) Pozdrawiam
ReplyDeletestrasznie mi się podoba! całość bardzo przypadła do gustu, genialna bluzka :)
ReplyDeletecudowne zdjęcia! uwielbiam taki styl ;)
ReplyDeleteobserwuję oczywiście :)
dzięki za odwiedziny!
ReplyDeleteświetnie wyglądasz:)
oczywiście że mam ochotę lubić i obserwować!
obserwuję jako fashionistka a lubię jako Monika G
Pozdrawiam i liczę na to samo:)
Rewelacyjna stylizacja i super zdjecia ;)
ReplyDeleteSuper wyglądasz glam na maksa:D Oczywiście że obserwuję:)Teraz Twoja kolej:D
ReplyDeleteBardzo Cię przepraszam ale nie widzę abyś mnie obserwowała :(
ReplyDeleteświetny zestaw i blog <3 na pewno będę tu zaglądała i dodaję do obserwatorów:*
ReplyDeletesuper wygladasz, naprawdę :)! p.s naglowek robila kolezanka, reszte ja :>
ReplyDeleteWspaniale wyglądasz :) No i oczywiście obserwuję :)
ReplyDeleteFajne zdjęcia klimatyczne. Stylizacja bardzo mi się podoba:) Biorąc pod uwagę ,że mam w planach również w podobnych stylu:) Masz ładne nogi, wyglądają świetnie w płaskich butach , a to się liczy:)
ReplyDeleteOczywiście obserwuje i zapraszam do polubienia mojego bloga i dołączenia do mojego fan page:)
Spodenki są świetne, tak się przyzwyczaiłam do wysokiego stanu, że teraz nie potrafię już śmigać w biodrówkach :)
ReplyDeleteApaszka super, lubię taką fryzurę, jednak osobiście nie czuję się w niej komfortowo, ciągle muszę się poprawiać, mam uczucie, że apaszka zlatuje. Też tak masz?
Buziak!
świetna stylizacja! zawsze podoba mi się połączenie szortów z wysokim stanem z luźnymi koszulkami, wyglądasz świetnie :) będę obserwować!
ReplyDeletedziękuję za odwiedziny :) Bardzo fajne stylizacje :) Lubię i obserwuję, pozdrawiam ciepło :)
ReplyDeleteStylizacja tak za bardzo mi sie nie podoba ale jestem pod wrazeniem zdjec jakie przy udziale tej stylizacji wyszly :)
ReplyDeletefajna energiczny post!;)
ReplyDeletePozdrawiam M.
Cudnie <3 ---> observ :)))))
ReplyDeleteświetne spodenki z wysokim stanem! dodałam sobie Twojego bloga do obserwowanych :)
ReplyDeletehttp://anna-and-klaudia.blogspot.com/
wysoki stan jest świetny, super kobiecy, Twoje spodenki świetnie prezentują się w tym wydaniu ;)pozdrawiam i zapraszam na precious-woman.blogspot.com
ReplyDeleteŚwietna stylizacja ;>
ReplyDeleteja już obserwuję i liczę na to samo ;)
bardzo dobry look :)
ReplyDeleteOch,prześliczne ubrania!
ReplyDeleteJesteś strasznie fotogeniczna!
Świetny blog,całym sercem zazdroszczę i gratuluję :)
Obserwuję ♥
Świetne zdjęcia :) Jestem pod wrażeniem :)
ReplyDeleteświetny strój. Bardzo mi się podoba :) Obserwuję :*
ReplyDeletegenialne zdjęcia, a to czarno białe inspirujące :)
ReplyDeleteObserwuję :)
bluzka z topshop, tak?:D
ReplyDelete+ dobrą masz stylówke, fajny klimat, ogl bluzka i bandamka looove! *.*
tak tak z topshopa ale nie polskiego. dziękuję bardzo :))
DeleteŚwietnie wyglądasz *_*
ReplyDeleteObserwuję i licze na rewanż ;*
oczywiście obserwujemy:)) z wielką przyjemnością.
ReplyDeletei jesteśmy zachwycone outfitem- świetny t-shirt i kobiece szorty<3
Ładnie ; )
ReplyDeleteBardzo ciekawy pomysł.
ReplyDeleteJa zrobiłam sobie dwu miesięczną przerwę, ze względu na te ciągłe awarie na onecie. Teraz będę musiała się oswoić z blogspot'em. Oczywiście, że warto. Choćby nawet dlatego, że można poznać na prawdę niesamowitych ludzi. ;)
Dzięki. ^^
interesujaco i ciekawie :-)
ReplyDeletedobre szorty! *.*
ReplyDeleteobserwujemy? tylko bez spiny c:
te zdjęcia ZACHWYCAJĄ!!!
ReplyDeleteślicznie wyglądasz!
ReplyDeletefajne szorty :)
Obserwuję ;*
Dobry set! :D Świetny styl :) Obserwuję :)
ReplyDeletejestem na duuuze tak <3
ReplyDeleteYou look so cool :D
ReplyDeleteHope to see you in my blog :)
Kisses, Elly
świetnie tutaj u Ciebie :)
ReplyDeleteObserwuję :)
szorty bajeranckie!!!
ReplyDeletePopieram kreatywnych. Bardzo fajny blog. Jak chciałbyś obejrzeć coś o modzie zapraszam do mnie
ReplyDeleteBLOG O PROJEKTOWANIU itp... http://zapalov.blogspot.com/
ale boskie *o*
ReplyDeleteZakochałam się :)
ReplyDeleteGenialna stylizacja *O* Zazdroszczę urody, dobrego miejsca do zdjęć i fotografa.
ReplyDeleteSerio też jesteś z łódzkiego? :D Gdzie Ty miałaś robione te zdjęcia? :o
ReplyDeleteOooo, jesteś? ;D
DeleteMoże cię to zainteresuję - http://modnapolka.pl/forum/thread/answer/id/17835
O MÓJ BOŻE! *-* Mieszkam w Łodzi i niech tylko znajdę chwilę czasu po tym całym szkolnym uganianiu się za ocenami to tam jadę! Bój się, bo jeszcze Cię kiedyś spotkam na ulicy :p
ReplyDeleteSzkoda, że nie lubię kawy ... Ale zapamiętam to sobie ;)
DeleteOkej, okej ;) Z góry ostrzegam, że napiszę po 22.06 - koniec ze szkołą! :)
DeleteUuu :/ ja już w czerwcu wyjeżdżam. A idziesz 15 lipca puszcza lampiony na Stawach Jana?
DeleteW takim razie mam nadzieję, że się spotkamy :D
DeleteDzięki za komentarz! :) W takim razie obserwuję Twój blog i na Fb i przez google. Mam nadzieję że zrobisz to samo :)) Świetny outfit, szczególnie spodenki <3
ReplyDeleteŚwietny zestaw i piękne zdjęcia! <3
ReplyDeletePrzejrzałam poprzednie posty i twój blog jest jednym z lepszych, na jakie ostatnio trafiłam. Serio :)
Dziękuję za komentarz u mnie! Obserwuję i zapraszam do obserwowania mnie :3
xoxo, http://themintmind.blogspot.com
aaaa dziękuję za miłe słowa<3
Deletejej, prześwietny jest ten strój i te spodenki . <3
ReplyDeleteI love your top!
ReplyDeleteefektowne sa wysokie szorty, ale ja jakos siebie w nich nie widze :)
ReplyDeleteboje sie zaryzykowac w ubiorze z nimi :) pozdrawiam :*
wyglądasz super! uwielbiam szorty
ReplyDeleteoldschool :)
ReplyDeletewyglądasz fenomenalnie i w końcu ktoś z Łodzi :)
ReplyDeletepozdrawiam!
wow! jesteś świetna! obserwuję:)
ReplyDeleteWygladasz rewelacyjnie!!
ReplyDeleteThis look is so vintage! I Love it! Amazing photos and you really look great! :)
ReplyDeleteKisses.
www.pollysboudoir.blogspot.com