Wednesday, 30 May 2012

Play Hard|neon i szorty z wysokim stanem














Zainspirowana stylem retro, również innymi modowymi blogami, stworzyłem stylizację retro-grunge. Włosy związane w kok i  przewiązane apaszką, charakterystyczne okulary "muchy", nadają stylizacji typowego retro looku. Spodenki z wysokim stanem, do tego podkoszulka z modnym neonowym nadrukiem oraz wycięciem pod pachami jak za dobrych lat '80. Mocniejszy makijaż, zaczerwienione usta, róż na policzkach i cienie na powiekach dodają klasy.  Biżuteria nie jest zbytnio wyeksponowana- plastikowe kolczyki biedronki i pierścionek dopełniają całości. Do spodenek dołączyłam parę pinów, żeby dodać trochę grungowego stylu oraz bransoletkę w postaci metalowego łańcuszka. Nie jest przez to zbyt słodko i pudrowo.

|tee-TopShop|shorts-New Look|sunnies-H&M|sneakers-vintage|

129 comments:

  1. this is such a playful outfit! and where you had your photos taken are just the right places!
    cheers! :)

    ReplyDelete
  2. Świetnie wyglądasz, stylowo :))

    ReplyDelete
  3. love that second pic it's sublime!!

    ReplyDelete
  4. inspirująco ;-)

    pozdrawiam

    ReplyDelete
  5. zdjecia jak z okladki super i tak na luzie
    obserwuje

    ReplyDelete
  6. wyglądasz cudnie i zdjęcia mają świetny nastrój, aż dziw, że jak się wczytać to tam fryzjer damsko-męski ;D

    ReplyDelete
    Replies
    1. właśnie właśnie, ogólnie budynek wygląda jak za czasów PRL i cudny sklep obok w klimacie z tamtych lat "pan tu nie stał" :)

      Delete
  7. łaaaaał ekstra:) wszystko mi się podoba! koszulka <3 pozdrawiam

    ReplyDelete
  8. Nice pics!!

    Kisses
    http://jourlejour-marie.blogspot.com.es

    ReplyDelete
  9. świetna stylizcja :) widać, że wszystko masz przemyślane i dopracowane :)
    idealnie udało Ci się połączyć stylizację z miejscem sesji :)
    nooooo proprostu cud miód :)
    buziaczki
    p.s.
    zapraszam do siebie będzie mi bardzo miło
    + obserwuję bo naprawde warto :)

    ReplyDelete
  10. this is so retro! love it! your nails are fun. check out my latest posts if you like. ♥♥♥ S

    ReplyDelete
  11. Świetne zdjęcia, świetna stylizacja !! :>

    ReplyDelete
  12. Bardzo pasuje Ci taki styl! Super,wszystko idealnie ze soba wspolgra :)

    ReplyDelete
  13. lovely photo shot :)
    I love your style!
    Have an amazing day beautiful
    xoxo
    www.scarlletgs.blogspot.com

    ReplyDelete
  14. świetnie wyglądasz, fotki mają fajny klimat :)

    ReplyDelete
  15. Bardzo dobry look, niby taki zwykły, ale robi duże wrażenie, podoba mi się :)

    http://bluekerchief.blogspot.com/

    ReplyDelete
  16. świetny outfit, brawo! ;)

    ReplyDelete
  17. Stunning photos! And so vintage! I like it so much!!! <3

    xx
    http://www.f-scrapbook.blogspot.com

    ReplyDelete
  18. Genialne zdj! Jestem pierwszy raz na twoim blogu, ale wrócę na bank! Jesteś bardzo inspirująca!:)

    ReplyDelete
  19. Świetne zdjęcia! Kurdee, gdybym ja w końcu znalazła fotografa -.- Jesteś mega śliczna i masz cudowny styl! obserwujemy? ^^
    Zapraszam do mnie na nową stylizację!

    second--head.blogspot.com

    ReplyDelete
  20. Wow cudownie ! kocham ten look ! szorty z wysokim stanem i taka koszulka to jest to ! <3

    ReplyDelete
  21. Bardzo dobrze Ci to wyszlo. Tak po "amerykansku"

    ReplyDelete
  22. nie moge się napatrzeć na te zdjęcia !

    ReplyDelete
  23. I like how you play with clothes and styles. Each post is a new surprise :)))

    http://www.berry-dew.blogspot.com/

    ReplyDelete
  24. Bardzo stylowe fotki :)

    ReplyDelete
  25. very cool pictures!

    www.LAByDiana.com

    ReplyDelete
  26. Racja, ja też muszę poważnie rozejrzeć się za sandałami, bo teraz naparwdę jest masa fajnych butów:)

    ReplyDelete
  27. Świetnie wyglądasz . Super bluzka i szorty . Mega zestaw . Oczywiście obserwuje i zapraszam do mnie www.trendy-dummy.blogspot.com

    ReplyDelete
  28. Świetny look, ej!
    www.fogdancing.blogspot.com

    ReplyDelete
  29. świetna stylizacja
    PS. zaprosiłam cię u mnie do zabawy:*

    ReplyDelete
  30. wow, świetne zdjęcia, dawno nie widziałam tak porządnej, inspirującej sesji :)

    ReplyDelete
  31. znakomity t-shirt! fantastyczna stylizacja :)
    obserwuję

    xoxo

    ReplyDelete
  32. Wyglądasz wspaniale <3 spodenki :)




    Pozdrowienia i zapraszam na swojego bloga

    ReplyDelete
  33. Wow,zdjęcia są naprawdę niezłe jak i sama stylizacja! ;)
    Napiszę jeszcze raz,że dziękuję za miłe słowa ;)
    Dodam do obserwowanych z naprawdę wielką przyjemnością i mam nadzieję,że jeszcze będziesz do mnie czasami też i wpadała ;*

    ReplyDelete
  34. I mam nadzieję też,że mogę liczyć na rewanż ;)

    ReplyDelete
  35. ale super zdjęcia;O!
    zazdroszczę fotografa;p

    obserwuję!:)

    ReplyDelete
  36. stylizacja po prostu cudowna, zupełnie jakby wyjęta z jakiegoś starego czasopisma z klasą <3
    z ogromną przyjemnością obserwuję :D

    ReplyDelete
  37. Świetnie wyglądasz:) Tak zwariowanie i na luzie:) Obserwuję:)

    ReplyDelete
  38. cudowna stylizacja, ta mocniej wycięta bluzka jest świetna :)

    + obserwuje :D

    ReplyDelete
  39. Witaj,
    obejrzałam kilka zestawów i jestem pełna zachwytu, wybijasz się z pośród reszty blogujących, pokazujesz swój indywidualny styl, bardzo mi się podoba. Zwłaszcza ten zestaw.:)
    Jesteś z Łodzi?
    Obserwuję.;*

    ReplyDelete
  40. Uwielbiam ten outfit i rewelacyjnie w nim wyglądasz! Jeszcze te nogi... ;o Ja chcę takie! :D
    Obserwuję już od dłuższego czasu i zapraszam do obserwacji swojego bloga ;)
    Buziaki :*

    ReplyDelete
  41. zajebisty outfit <3 spodenki cudo!

    obserwuję i mam nadzieję, że Ty też :)
    dzięki za wizytę u mnie i zapraszam częściej po więcej inspiracji ;)
    www.me-you-stylish.blogspot.com

    ReplyDelete
  42. jesteś bardzo ładna :D
    świetne spodenki <3
    obserwuję i liczę na rewanż ;D

    ReplyDelete
  43. pięknie wyglądasz ;*
    obserwuję i liczę na rewanż ;D

    ReplyDelete
  44. świetny styl :D obserwuje :)
    Co do komentarza na moim blogu , to mogły się przyciemnić bo olejek rycynowy przyciemna włosy :) ja stosuje go na brwi i nie muszę robić henny :D

    ReplyDelete
  45. Świetna stylizacja i super zdjęcia :) Lubię i obserwuję :P

    ReplyDelete
  46. Dzięki za odwiedziny i zapraszam ponownie :) Masz bardzo dobre wyczucie stylu - inspirujące także obserwuję aby byc na bieżąco z Twoimi stylizacjami :) buźka Kaś.

    ReplyDelete
  47. fajny look :)


    będę odwiedzać, dodaję oczywiście :)

    ReplyDelete
  48. No kurcze, popatrz.:)
    Może kiedyś się spotkamy na kawę i zdjęcia.:) Skoro tak blisko mieszkamy.:)

    ReplyDelete
  49. Masz świetny styl! ^^
    pozdrawiam i zapraszam częściej :)

    ReplyDelete
  50. o Jezu! Kocham ten outfit <3 Kolczyk w pępku jakoś mnie nie przekonuje, zwłaszcza, że nie należę do tych super chudych osób :D

    ReplyDelete
  51. Mi właśnie pod tą wargą bardzo podoba :) no, ale znając mnie jeżeli już to zrobię to minie duużo czasu :D

    ReplyDelete
  52. Jesteś niesamowita! Zdjęcia fantastyczne♥

    ReplyDelete
  53. Świetne zdjęcia i zestaw, bardzo bardzo mi się podoba ;)

    ReplyDelete
  54. połączenie idealne. szczególnie podoba mi się koszulka, a przypinki na szortach dodają charakteru. :) dodaję do obserwowanych .

    ReplyDelete
  55. Efektownie zdjęcia super ;) Pozdrawiam

    ReplyDelete
  56. strasznie mi się podoba! całość bardzo przypadła do gustu, genialna bluzka :)

    ReplyDelete
  57. cudowne zdjęcia! uwielbiam taki styl ;)

    obserwuję oczywiście :)

    ReplyDelete
  58. dzięki za odwiedziny!
    świetnie wyglądasz:)
    oczywiście że mam ochotę lubić i obserwować!
    obserwuję jako fashionistka a lubię jako Monika G
    Pozdrawiam i liczę na to samo:)

    ReplyDelete
  59. Rewelacyjna stylizacja i super zdjecia ;)

    ReplyDelete
  60. Super wyglądasz glam na maksa:D Oczywiście że obserwuję:)Teraz Twoja kolej:D

    ReplyDelete
  61. Bardzo Cię przepraszam ale nie widzę abyś mnie obserwowała :(

    ReplyDelete
  62. świetny zestaw i blog <3 na pewno będę tu zaglądała i dodaję do obserwatorów:*

    ReplyDelete
  63. super wygladasz, naprawdę :)! p.s naglowek robila kolezanka, reszte ja :>

    ReplyDelete
  64. Wspaniale wyglądasz :) No i oczywiście obserwuję :)

    ReplyDelete
  65. Fajne zdjęcia klimatyczne. Stylizacja bardzo mi się podoba:) Biorąc pod uwagę ,że mam w planach również w podobnych stylu:) Masz ładne nogi, wyglądają świetnie w płaskich butach , a to się liczy:)
    Oczywiście obserwuje i zapraszam do polubienia mojego bloga i dołączenia do mojego fan page:)

    ReplyDelete
  66. Spodenki są świetne, tak się przyzwyczaiłam do wysokiego stanu, że teraz nie potrafię już śmigać w biodrówkach :)
    Apaszka super, lubię taką fryzurę, jednak osobiście nie czuję się w niej komfortowo, ciągle muszę się poprawiać, mam uczucie, że apaszka zlatuje. Też tak masz?
    Buziak!

    ReplyDelete
  67. świetna stylizacja! zawsze podoba mi się połączenie szortów z wysokim stanem z luźnymi koszulkami, wyglądasz świetnie :) będę obserwować!

    ReplyDelete
  68. dziękuję za odwiedziny :) Bardzo fajne stylizacje :) Lubię i obserwuję, pozdrawiam ciepło :)

    ReplyDelete
  69. Stylizacja tak za bardzo mi sie nie podoba ale jestem pod wrazeniem zdjec jakie przy udziale tej stylizacji wyszly :)

    ReplyDelete
  70. fajna energiczny post!;)
    Pozdrawiam M.

    ReplyDelete
  71. Cudnie <3 ---> observ :)))))

    ReplyDelete
  72. świetne spodenki z wysokim stanem! dodałam sobie Twojego bloga do obserwowanych :)

    http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

    ReplyDelete
  73. wysoki stan jest świetny, super kobiecy, Twoje spodenki świetnie prezentują się w tym wydaniu ;)pozdrawiam i zapraszam na precious-woman.blogspot.com

    ReplyDelete
  74. Świetna stylizacja ;>
    ja już obserwuję i liczę na to samo ;)

    ReplyDelete
  75. bardzo dobry look :)

    ReplyDelete
  76. Och,prześliczne ubrania!
    Jesteś strasznie fotogeniczna!
    Świetny blog,całym sercem zazdroszczę i gratuluję :)
    Obserwuję ♥

    ReplyDelete
  77. Świetne zdjęcia :) Jestem pod wrażeniem :)

    ReplyDelete
  78. świetny strój. Bardzo mi się podoba :) Obserwuję :*

    ReplyDelete
  79. genialne zdjęcia, a to czarno białe inspirujące :)
    Obserwuję :)

    ReplyDelete
  80. bluzka z topshop, tak?:D
    + dobrą masz stylówke, fajny klimat, ogl bluzka i bandamka looove! *.*

    ReplyDelete
    Replies
    1. tak tak z topshopa ale nie polskiego. dziękuję bardzo :))

      Delete
  81. Świetnie wyglądasz *_*
    Obserwuję i licze na rewanż ;*

    ReplyDelete
  82. oczywiście obserwujemy:)) z wielką przyjemnością.
    i jesteśmy zachwycone outfitem- świetny t-shirt i kobiece szorty<3

    ReplyDelete
  83. Bardzo ciekawy pomysł.
    Ja zrobiłam sobie dwu miesięczną przerwę, ze względu na te ciągłe awarie na onecie. Teraz będę musiała się oswoić z blogspot'em. Oczywiście, że warto. Choćby nawet dlatego, że można poznać na prawdę niesamowitych ludzi. ;)
    Dzięki. ^^

    ReplyDelete
  84. dobre szorty! *.*
    obserwujemy? tylko bez spiny c:

    ReplyDelete
  85. te zdjęcia ZACHWYCAJĄ!!!

    ReplyDelete
  86. ślicznie wyglądasz!
    fajne szorty :)
    Obserwuję ;*

    ReplyDelete
  87. Dobry set! :D Świetny styl :) Obserwuję :)

    ReplyDelete
  88. świetnie tutaj u Ciebie :)
    Obserwuję :)

    ReplyDelete
  89. Popieram kreatywnych. Bardzo fajny blog. Jak chciałbyś obejrzeć coś o modzie zapraszam do mnie
    BLOG O PROJEKTOWANIU itp... http://zapalov.blogspot.com/

    ReplyDelete
  90. ale boskie *o*

    ReplyDelete
  91. Genialna stylizacja *O* Zazdroszczę urody, dobrego miejsca do zdjęć i fotografa.

    ReplyDelete
  92. Serio też jesteś z łódzkiego? :D Gdzie Ty miałaś robione te zdjęcia? :o

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oooo, jesteś? ;D
      Może cię to zainteresuję - http://modnapolka.pl/forum/thread/answer/id/17835

      Delete
  93. O MÓJ BOŻE! *-* Mieszkam w Łodzi i niech tylko znajdę chwilę czasu po tym całym szkolnym uganianiu się za ocenami to tam jadę! Bój się, bo jeszcze Cię kiedyś spotkam na ulicy :p

    ReplyDelete
    Replies
    1. Szkoda, że nie lubię kawy ... Ale zapamiętam to sobie ;)

      Delete
    2. Okej, okej ;) Z góry ostrzegam, że napiszę po 22.06 - koniec ze szkołą! :)

      Delete
    3. Uuu :/ ja już w czerwcu wyjeżdżam. A idziesz 15 lipca puszcza lampiony na Stawach Jana?

      Delete
    4. W takim razie mam nadzieję, że się spotkamy :D

      Delete
  94. Dzięki za komentarz! :) W takim razie obserwuję Twój blog i na Fb i przez google. Mam nadzieję że zrobisz to samo :)) Świetny outfit, szczególnie spodenki <3

    ReplyDelete
  95. Świetny zestaw i piękne zdjęcia! <3
    Przejrzałam poprzednie posty i twój blog jest jednym z lepszych, na jakie ostatnio trafiłam. Serio :)

    Dziękuję za komentarz u mnie! Obserwuję i zapraszam do obserwowania mnie :3
    xoxo, http://themintmind.blogspot.com

    ReplyDelete
  96. jej, prześwietny jest ten strój i te spodenki . <3

    ReplyDelete
  97. efektowne sa wysokie szorty, ale ja jakos siebie w nich nie widze :)
    boje sie zaryzykowac w ubiorze z nimi :) pozdrawiam :*

    ReplyDelete
  98. wyglądasz super! uwielbiam szorty

    ReplyDelete
  99. wyglądasz fenomenalnie i w końcu ktoś z Łodzi :)
    pozdrawiam!

    ReplyDelete
  100. wow! jesteś świetna! obserwuję:)

    ReplyDelete
  101. Wygladasz rewelacyjnie!!

    ReplyDelete
  102. This look is so vintage! I Love it! Amazing photos and you really look great! :)

    Kisses.

    www.pollysboudoir.blogspot.com

    ReplyDelete