W końcu słońce! Przy tak pięknej pogodzie nie idzie usiedzieć w domu. Już po zajęciach nie mogłam doczekać się żeby wyskoczyć na miasto i złapać troszkę promyczków słońca:) Przy takiej słonecznej pogodzie warto zabrać ze sobą do torebki okulary. Zbyt długie przebywanie w nasłonecznionych miejscach może szkodzić naszemu wzroku, więc warto go chronić :)
Tak przyjemnie się chodziło, że aż nie mogłam się powstrzymać żeby nie zrobić parę fotek :)
Oto fotorelacja z mojej podróży :)
 |
| pics by AN |
spodnie/pants-terranova
malinowa rozpinana bluzka/blouse-gap
kamizelka/waistcoat-h&m
t-shirt-h&m
okulary/sunglasses-carry
torba/bag-orsay
czapka/hat,komin/chimney,kurtka/jacket i buty/shoes-no name
Follow me on FACEBOOK
you look very comfortable and stylish. lovely outfit
ReplyDeletexox,
Isa
u mnie też wczoraj było pięknie ;D
ReplyDeleteśliczna stylizacja ! <3
dzięki za komentarz:) też dodaję oczywiście:)
ReplyDeleterebellook.blogspot.com
:D
ale masz świetną czapkę! ^^ bardzo fajnie wyglądasz :)
ReplyDeleteSuper zdjęcia i baardzo klimatyczne. Dresowe spodnie do kozaków MISTRZ:)
ReplyDeletePozdrawiamy FashionGames
bardzo fajne zdjęcia :)
ReplyDeletezdjęcia♥
ReplyDeleteobserwuje i liczę na to samo:)
bardzo fajne spodnie, sportowe ale można je nosić na codzień, lubię tak :)
ReplyDeleteWicked shades!
ReplyDelete----------------------
Pigalle Passions
The biggest Louboutin Pigalle fansite in the world!
http://www.cl-pigalle.blogspot.com
nice look! i like this style! sporty chic!
ReplyDeletehttp://sticktofashion.blogspot.com/
Like the design of the wall..
ReplyDeleteWhere are from dear? and also I have liked in Hype in your facebook :)
Beautiful blog, you have an awesome style!
ReplyDeleteWould you like to follow each other?
xoxo,
Fashionhypnotised girl
Thanks sweetie! Follow you back right now!
ReplyDeletexoxo,
Fashionhypnotised girl
Dzięki!! Obserwuję;*
ReplyDeletewww.juliettecapuleti.blogspot.com
Love those sunglasses!!
ReplyDeletehttp://voguesweetvogue.blogspot.com/
so great sunglasses <3
ReplyDeleteLoving this cute & comfy outfit! That scarf looks SO cozy :)
ReplyDeleteAnnie
The Other Side of Gray
dzięki, dzięki. teraz mam pełną siedemdziesiątkę obserwatorów :P
ReplyDeletefajne zdjęcia, muszę przyznać.
podobają mi się spodnie i torebka. nareszcie można nosić dresy i nie wyglądać jak wiochmen :P
Właśnie zauważyłam, że dresy coś ostatnio powróciły do łask ;) Osobiście mnie to cieszy, bo lubie ubrać się czasem na luzie. No i fajna czapka ostatnio poluje na taką ;d
ReplyDeleteDziękuję za komentarz fajna masz czapkę :)
ReplyDeletePs. oczywiście że obserwujemy :) ja już się dodałam, mam nadzieje że ty też będziesz obserwować mojego bloga http://nibynicad.blogspot.com/
Thanks for the comment princess :D
ReplyDeleteOf course i wanna follow you , follow me back ? And try the giveaway of today !
Following you now *
Fi *
bardzo fajne zdjęcia!
ReplyDeleteale fajnie, tak na luzie :)
ReplyDeleteGreat outfit! Love the warm layers.
ReplyDeletehttp://heydahye.blogspot.com/
Hey! Thanks for stopping by my blog! I'd love to follow each other :) in fact I'll follow you right now!
ReplyDeleteekatya.blogspot.com
Masz ochotę dołączyć?
ReplyDeletehttp://szafiarki.studio-mody.com.pl/
Witaj Klaudyno:) dziękuje za komentarz. Pewnie, że obserwujemy :) Już Cię dodaje! Świetny look...:)
ReplyDeleteBuziaki,
M. <3
Hey your blog photo is soooooo cool!!! Love also this post with Graffiti background. My latest post is about Graffiti :) You can check it if you want and maybe we can follow each other...XOXO
ReplyDeletehttp://www.berry-dew.blogspot.com/