Saturday, 3 March 2012

Za każdym razem..chcę więcej słońca!

W końcu słońce! Przy tak pięknej pogodzie nie idzie usiedzieć w domu. Już po zajęciach nie mogłam doczekać się żeby wyskoczyć na miasto i złapać troszkę promyczków słońca:) Przy takiej słonecznej pogodzie warto zabrać ze sobą do torebki okulary. Zbyt długie przebywanie w nasłonecznionych miejscach może szkodzić naszemu wzroku, więc warto go chronić :)
Tak przyjemnie się chodziło, że aż nie mogłam się powstrzymać żeby nie zrobić parę fotek :)
Oto fotorelacja z mojej podróży :)








pics by AN

spodnie/pants-terranova
malinowa rozpinana bluzka/blouse-gap
kamizelka/waistcoat-h&m
t-shirt-h&m
okulary/sunglasses-carry
torba/bag-orsay
czapka/hat,komin/chimney,kurtka/jacket i buty/shoes-no name

Follow me on FACEBOOK

28 comments:

  1. you look very comfortable and stylish. lovely outfit

    xox,
    Isa

    ReplyDelete
  2. u mnie też wczoraj było pięknie ;D
    śliczna stylizacja ! <3

    ReplyDelete
  3. dzięki za komentarz:) też dodaję oczywiście:)

    rebellook.blogspot.com

    :D

    ReplyDelete
  4. ale masz świetną czapkę! ^^ bardzo fajnie wyglądasz :)

    ReplyDelete
  5. Super zdjęcia i baardzo klimatyczne. Dresowe spodnie do kozaków MISTRZ:)
    Pozdrawiamy FashionGames

    ReplyDelete
  6. bardzo fajne zdjęcia :)

    ReplyDelete
  7. zdjęcia♥
    obserwuje i liczę na to samo:)

    ReplyDelete
  8. bardzo fajne spodnie, sportowe ale można je nosić na codzień, lubię tak :)

    ReplyDelete
  9. Wicked shades!
    ----------------------
    Pigalle Passions
    The biggest Louboutin Pigalle fansite in the world!
    http://www.cl-pigalle.blogspot.com

    ReplyDelete
  10. nice look! i like this style! sporty chic!

    http://sticktofashion.blogspot.com/

    ReplyDelete
  11. Like the design of the wall..
    Where are from dear? and also I have liked in Hype in your facebook :)

    ReplyDelete
  12. Beautiful blog, you have an awesome style!
    Would you like to follow each other?
    xoxo,
    Fashionhypnotised girl

    ReplyDelete
  13. Thanks sweetie! Follow you back right now!
    xoxo,
    Fashionhypnotised girl

    ReplyDelete
  14. Dzięki!! Obserwuję;*

    www.juliettecapuleti.blogspot.com

    ReplyDelete
  15. Love those sunglasses!!

    http://voguesweetvogue.blogspot.com/

    ReplyDelete
  16. Loving this cute & comfy outfit! That scarf looks SO cozy :)

    Annie
    The Other Side of Gray

    ReplyDelete
  17. dzięki, dzięki. teraz mam pełną siedemdziesiątkę obserwatorów :P
    fajne zdjęcia, muszę przyznać.
    podobają mi się spodnie i torebka. nareszcie można nosić dresy i nie wyglądać jak wiochmen :P

    ReplyDelete
  18. Właśnie zauważyłam, że dresy coś ostatnio powróciły do łask ;) Osobiście mnie to cieszy, bo lubie ubrać się czasem na luzie. No i fajna czapka ostatnio poluje na taką ;d

    ReplyDelete
  19. Dziękuję za komentarz fajna masz czapkę :)

    Ps. oczywiście że obserwujemy :) ja już się dodałam, mam nadzieje że ty też będziesz obserwować mojego bloga http://nibynicad.blogspot.com/

    ReplyDelete
  20. Thanks for the comment princess :D
    Of course i wanna follow you , follow me back ? And try the giveaway of today !

    Following you now *

    Fi *

    ReplyDelete
  21. ale fajnie, tak na luzie :)

    ReplyDelete
  22. Great outfit! Love the warm layers.

    http://heydahye.blogspot.com/

    ReplyDelete
  23. Hey! Thanks for stopping by my blog! I'd love to follow each other :) in fact I'll follow you right now!

    ekatya.blogspot.com

    ReplyDelete
  24. Masz ochotę dołączyć?
    http://szafiarki.studio-mody.com.pl/

    ReplyDelete
  25. Witaj Klaudyno:) dziękuje za komentarz. Pewnie, że obserwujemy :) Już Cię dodaje! Świetny look...:)
    Buziaki,
    M. <3

    ReplyDelete
  26. Hey your blog photo is soooooo cool!!! Love also this post with Graffiti background. My latest post is about Graffiti :) You can check it if you want and maybe we can follow each other...XOXO

    http://www.berry-dew.blogspot.com/

    ReplyDelete