



That is Spring time!
I spent almost all day outside on walking, having some sunbathing and enjoying fresh, sunny, spring air:)
Hanging out in this way I can all the time, ineed I have to find in my closet my roller blades! I have strong feeling that after long break in rollerblading will not be so successful to me..
I couldn't belive its so warm outdoors! more than 20 degrees I'm totaly suprised:)
I think wearning to much black on yourself like me wasn't a good idea!I felt sometimes inside me to much hotness. I love to wear short, even when the weather is not like in summer. I think wearing this stuff you look more elegant and give your outfit cosy chic:)
Beginning of the spring is the best moment to start choosing from your wardrobe and combine clothes not only which you wear during summer but in winter as well :)
sunglasses-H&M|shorts-Atmosphere|boots-Clarcks shoes
leather jacket|bag| jersey|shirt- vintage store
it's not unusual

.jpg)


so pretty!
ReplyDeleteim definitely digging your boots <3
ogromne hot ;)
ReplyDeleteI like it ! :)
ReplyDeletecudowna torebka i okulary!
ReplyDeletewww.juliettecapuleti.blogspot.com
Super! :)
ReplyDeletecool jacket! you look pretty!
ReplyDeletehttp://sticktofashion.blogspot.com/
Oh, cute! <3
ReplyDeleteUbieraj! Świetnie byś wyglądała! : )))
ReplyDeletenice outfit dear... hey dear still cnt see ya amongst ma followers lemme know wen you follow & i'll be more thn happy to follow u bk sweety..
ReplyDeletelets-doll-up.blogspot.com
Cute!
ReplyDeleteświetny outfit ! :) zgadzam się co do shortów, szczególnie fajnie wyglądają z rajstopami/ zakolanówkami etc. Rolki ??? sto lat nie jeździłam, chyba czas odkurzyć i moje :)
ReplyDeletebardzo mi się podoba jak wyglądasz! :)
ReplyDeletePozdrawiam,Monia
świetnie wyglądasz :)
ReplyDeletebardzo ładnie :)
ReplyDeletepięknie tutaj! świetna stylizacja :)
ReplyDeletemoże się poobserwujemy?
wyglądasz bombowo!
ReplyDeletemoże chcesz się poobserwować?
This comment has been removed by the author.
ReplyDeletedziękuję za komentarz :)
ReplyDeleteoczywiście możemy obserw3ować
Już Cię obserwuję. :)
ReplyDeleteJestem za obserwowaniem:) Już dołączam do Twojej strony:)
ReplyDeleteświetnie wyglądasz:)!
ReplyDeleterównież jestem za obserwowaniem :)!
ach te nogi:) swietnie wyglada kolnierzyk w wyrazistym kolorze w tej stylizacji, pewnie, obserwujemy:)
ReplyDeletesuper blog, rewelacyjnie wyglądasz :-)
ReplyDeleteDziękuję za komentarz, możemy obserwować czemu nie:)
ReplyDeleteBardzo podoba mi się ta stylizacja:)
świetny blog, jesteś naprawdę śliczna i bardzo podobają mi się twoje stylizacje. będę wpadać częściej.
ReplyDeletezapraszam do mnie: www.coonsly.ocom.pl
podobają mi się okularki ; )
ReplyDeleteObserwuję <3
lubię połączenie czerni z kobaltem :) fajnie wyglądasz :)
ReplyDeletePewnie, obserwuję:)
ReplyDeleteświetny blog ;)
cieszę się że wpadłaś do mnie i zostawiłaś po sobie ślad . Dzięki temu mogę z radością obserwować twojego bloga . Stylizacje na prawdę świetne. Coś czuję , że będziesz moją inspiracją ; )
ReplyDeletezakochalam się w zdjeciu tytulowym! =)
ReplyDeleteco do outfit'u - swietne okulary i nooogi do nieba :)
p.s. obserwuje ;)
we really like a lot your pictures! amazing! :)
ReplyDeletehttp://www.thefashionclackers.com/
Świetne :)
ReplyDeleteI bardzo ciekawy blog :)
A jeśli chodzi chodzi o twoje pytanie to tak obserwujemy :*
Dodaję cię do obserwowanych :D
hi! fantastic outifit :)
ReplyDeleteEl blog de Monse
El blog de Monse
El blog de Monse
Super stylizacja:)my dziękujemy za komentarz,a co do butów z DeeZee to zakupy u nich czysta przyjemność. Zawsze buty dostarcza kurier i an dobrą sprawę jak szybko pójdzie przelew mogą być nawet następnego dnia:)
ReplyDeletePozdrawiamy FashionGames
Love your sunglasses!
ReplyDeletevoguesweetvogue.blogspot.com.es
Śliczna stylizacja :)
ReplyDeleteObserwuję i mam nadzieję, że się zrewanżujesz? :)
Pozdrawiam :)
'To tylko seks' ;P
ReplyDeletebardzo fajnie!
ReplyDeleteFabulous blog, super cool post :)
ReplyDeletehttp://chicgeekblogger.blogspot.com/
Please take a minute to look at my trunkshow;
http://iouproject.com/tsh/jessica-karen/
Beautiful photos! Great jacket too x
ReplyDeleteLubna
ELLE VOX
You have beautiful legs! i love your bag!!
ReplyDeleteCome to visit my blog and if you want let’s follow each other on Bloglovin, GFC and Facebook!
xoxo
Don't Call Me Fashion Blogger
Bloglovin'
Facebook
I am following back!
Deletethank you:)
Deletepewnie ze obserwujemy;)
ReplyDeleteNice blog! I`m following u already. Follow back?
ReplyDeletehttp://www.keepitstylishandsexy.blogspot.com
xoxo :):):)
Thanks for comment and follower...kisses
ReplyDeleteWWW.ZAGUFASHION.COM
ZAGU FACEBOOK PAGE
bloglovin follower
Wow, you have such a great sense of style. Love the blue collar, it's a great eyecatcher! And the graffitti pics are my favorites, it's such a nice contrast. I like your blog, it's very inspiring - keep up the great work! xoxo from New York City
ReplyDeletehttp://hollylovespaul.blogspot.com/
i love spending time outside with the sun, great jacket.
ReplyDeletewww.rollolollo.com
of course following you, hope to see you in mine. xxx
Deletefajnieeee ; ] ]
ReplyDeletehttp://live-style20.blogspot.com/
świetny outfit <3 kołnierzyk dodaje charakteru <3 i foty mają genialny klimat! extra blog :)
ReplyDeletefantastyczny zestaw:) świetne okulary !
ReplyDeletezapraszam do siebie w wolnym czasie:)
http://mesmerize87.blogspot.com/
Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć! Przede mną jeszcze długa droga, ale faktycznie rysować uwielbiam.
ReplyDeleteChętnie, pięknie wyglądasz! Ja już dodałam.
Pozdrawiam serdecznie, M.
Hi! Thanks for the comment on my blog and we should definitly follow each other! :-) Leave a comment on my blog when you have followed me and I will gladly follow back :-)
ReplyDeletehttp://thesecretblogger-2011.blogspot.co.uk/
Hi I'm following you too now :-)
Deletexxx
http://thesecretblogger-2011.blogspot.co.uk/
czemu nie:) zapraszam także do siebie:)
ReplyDeleteŚlicznie.Ale nogi!
ReplyDeleteMoże będziemy na wzajem obserwować nasze blogi. Daj znać;-)
ReplyDeleteheya hun,
ReplyDeletethanks for your comment.. already following you, do follow back..
btw, cool blog.. you're looking stunning =)
hope the pedi cream works just as great on you.. really happy with the results..
p.s im doing a giveaway, do join if ur keen
XO
http://theglossyallure.blogspot.com/2012/03/dress-giveaway.html
jetem jako 81 obserwator:)
ReplyDeleteGreat blog!! Of sure we can follow each other :) I follow you on GFC if you like we can follow each other via Bloglovin to, let me know :)
ReplyDeletehttp://shopaholichousewife.blogspot.de/
Hi, Klaudyna! I love your post! Thanks for sharing!
ReplyDeleteI found your blog from a comment you left on another blog and really love it, would you like to follow each other?
If you are a FB user, I would really like if you liked me on facebook.com/fashionistaspick and my twitter @FashionistaPick. I will follow you back. :-)
xoxo, Andie
http://fashionistaspick.blogspot.com/
I love your style! Nice jacket!
ReplyDeletexx
Masz cudowną figurę :)
ReplyDeleteSo cute outfit! What a lovely blog! Following you now, please follow back xoxo
ReplyDeleteLia
theperksofbeingagirlygirl.blogspot.com
Fajny blog;)
ReplyDeleteObserwuję i pozdrawiam;))
Fajna sesja, świetne tło i uwielbiam tą piosenkę :) Też obserwuję i pozdrawiam :)
ReplyDeletesuper kurtka i butki ;D
ReplyDeletezapraszam do mnie :)
nowiusieńki blog, rozkręcam dopiero :)
http://visnafashion.blogspot.com/
Really cool outfit. :)
ReplyDeleteLike your blog.
I'm following you now.
Please check out my blog.
Hope you follow me back.
I would be very glad.
Lovely greetz from germany.
xoxo
Ina :*
Ja już też ;))
ReplyDeleteBeautiful look!!! I like your blog!!
ReplyDeleteBesos, desde España, Marcela♥
Following you back hun! :)
ReplyDeleteI like ur blog :) Nice photos, I like ur outfit!:) xx
http://what-maria-loves.blogspot.com/
Nice look! Love your sunnies and the amazing background of the photos!
ReplyDeleteXx
Alexandra
www.fashion-bridge.blogspot.com