Friday, 28 September 2012

Na jesienną pogodę z akcentem vintage







Cześć! Już koniec moich wakacji i czas wracać na uczelnie. Dlatego, że będę spędzać większość mojego życie w kolejnych tygodniach tam, musiałam również odpowiednio uzupełnić zapasy w szafie. Chłodne poranki i wieczory o tej porze roku z pewnością nie będą należeć do przyjemnych.  W szczególności, że co świt będę biegała na uczelnie i wracała z niej późnym wieczorem. Cieplejsze swetry, płaszcze, kurtki z pewnością nie omieszkam ubrać. Już jakiś czas temu upolowałam prawdziwy rarytas w sklepie internetowym retrovintageshop i muszę przyznać, że należy do nietuzinkowych. Połączenie cieplejszego miśka z kominem przypadło mi do gustu. Już nie muszę nosić szalika gdy mam w niego wbudowany- dosłownie 'komin'. To bardzo praktyczna i przydatna rzecz na jesienne słoty. Moja słabość do nawet bardzo dziwnych rzeczy,  które kupuje na co dzień lub poszukuje online jest już manią. A dlatego, że akurat retrovintageshop posiada pełen asortyment prawdziwych perełek vintage coraz częściej tam zaglądam upatrując kolejnej nowości do mojej kolekcji, którą skrzętnie upycham w szafie :)

narzutka-Retrovintageshop|tregginsy-DenimCo|Lity-DeeZee| sweterek-Carry| bluzka-Zara|naszyjnik-House|kolczyki-Cropp

7 comments:

  1. WOW SUPER LOOK ,JAKIE MASZ NOGI!!!ZABÓJCZE ;D

    ReplyDelete
  2. nieziemskie zdjęcia;o
    też bym musiała uzupełnić moje zapasy w szafie, miałam dziś iśc po rajstopy, legginsy itp, ale nie umiem ruszyć tyłka ;d

    ReplyDelete
  3. Świetny klimat sesji! Lubię takie nieoczywiste, trochę mroczne stylizacje :) i do tego dodatek vintage -> "lubię to" ;)

    Pozdrawiam,

    Ewelina

    ReplyDelete
  4. wow:) ciekawe i profesjonalnie! pozdrawiam

    ReplyDelete
  5. kocham Twoje zdjęcia :))

    ReplyDelete
  6. Super zdjęcia :) Super outfit !

    ReplyDelete