Cześć! Już koniec moich wakacji i czas wracać na uczelnie. Dlatego, że będę spędzać większość mojego życie w kolejnych tygodniach tam, musiałam również odpowiednio uzupełnić zapasy w szafie. Chłodne poranki i wieczory o tej porze roku z pewnością nie będą należeć do przyjemnych. W szczególności, że co świt będę biegała na uczelnie i wracała z niej późnym wieczorem. Cieplejsze swetry, płaszcze, kurtki z pewnością nie omieszkam ubrać. Już jakiś czas temu upolowałam prawdziwy rarytas w sklepie internetowym
retrovintageshop i muszę przyznać, że należy do nietuzinkowych. Połączenie cieplejszego miśka z kominem przypadło mi do gustu. Już nie muszę nosić szalika gdy mam w niego wbudowany- dosłownie 'komin'. To bardzo praktyczna i przydatna rzecz na jesienne słoty. Moja słabość do nawet bardzo dziwnych rzeczy, które kupuje na co dzień lub poszukuje online jest już manią. A dlatego, że akurat
retrovintageshop posiada pełen asortyment prawdziwych perełek vintage coraz częściej tam zaglądam upatrując kolejnej nowości do mojej kolekcji, którą skrzętnie upycham w szafie :)
narzutka-Retrovintageshop|tregginsy-DenimCo|Lity-DeeZee| sweterek-Carry| bluzka-Zara|naszyjnik-House|kolczyki-Cropp
WOW SUPER LOOK ,JAKIE MASZ NOGI!!!ZABÓJCZE ;D
ReplyDeletenieziemskie zdjęcia;o
ReplyDeleteteż bym musiała uzupełnić moje zapasy w szafie, miałam dziś iśc po rajstopy, legginsy itp, ale nie umiem ruszyć tyłka ;d
Fajna narzutka! :)
ReplyDeleteM.<3
Świetny klimat sesji! Lubię takie nieoczywiste, trochę mroczne stylizacje :) i do tego dodatek vintage -> "lubię to" ;)
ReplyDeletePozdrawiam,
Ewelina
wow:) ciekawe i profesjonalnie! pozdrawiam
ReplyDeletekocham Twoje zdjęcia :))
ReplyDeleteSuper zdjęcia :) Super outfit !
ReplyDelete