Mogła bym powiedzieć o swojej stylizacji, że jest pin-up'owa. Poniekąd stylizacja ta wpisuje się w definicję pin-up girl. Dużo uśmiechu na ustach, sukienka w kwiaty, zwiewne loki. Rozróżniamy dwie typowe stylizacje w tym charakterze "marynarską" połączenie czerwieni lub granatu z bielą. Czyli sukienki lub obcisłe skąpe stroje w paski/prążki. Drugą bardziej " cukierkową" w kwiaty (sukienki koniecznie rozkloszowane na dole) jak również w kropki i plisy. Fryzury to przede wszystkim loki podpięte na bokach, grzywki podwinięte lub w formie dużych loków. Motyw kwiatowy stał się numerem jeden wśród wybiegów, witryn sklepowych i jest niemal zauważalny wszędzie na ulicy. Kuszące kolory i wzory przyciągają wzrokiem. W takich stylizacjach zawsze będziemy wyglądać świeżo i dziewczęco.
|dress-Denim.co|lita shoes-DeeZee|sunnies-H&M|bag-Vintage|
sukienka jest śliczna!
ReplyDeletepiękna stylizacja! uwielbiam kwiatowe motywy :>
ReplyDeletehttp://coloursruninthewash.blogspot.com/
Świetnie wyglądasz, piękne zdjęcia! Buty cudo.
ReplyDeletebeautiful!
ReplyDeleteNice pics and nice dress.
ReplyDeleteYou come by my blog that I have a surprise
Kiss
http://jourlejour-marie.blogspot.com.es/
wow! Masz prześwietny styl!!! Cieszę się, że Cię odkryłam :)
ReplyDeletepozdrawiam :)
Beautiful!:)
ReplyDeleteSliczna sukienusia, masz genialne nogi!
ReplyDeletecudowna letnia kiecka ! wyglądasz w niej obłędnie <3
ReplyDeletezakochałam się w tej sukiencee !
ReplyDeleteteż mi się podoba styl pin up:D Fajna fryzurka no i wszystko świetnie wygląda:)
ReplyDeleteDziękuje za komentarz i pozdrawiam:)
Na pewno wyglądasz świeżo i pięknie.
ReplyDeletePin up jest zawsze na topie, a te podwinięte fryzury to już w ogóle mega !
Pozdrawiam:)
cudowna sukieneczka <3
ReplyDeleteuwielbiam takie sukieneczki, ślicznie w niej wyglądasz.
ReplyDeletebeautiful styling and you look really radiant :)
ReplyDeleteyour shoes and bag are so chic! :)
Jestem Tobą oczarowana. <3
ReplyDeleteTak dziewczęco :)
ReplyDeleteVery cute dress!
ReplyDeleteVery sweet dress, your shoes are awsome!
ReplyDeletexx Sharon
AMAZING!THANKS FOR SHARING!! YOUR STYLE IS GREAT
ReplyDeleteIF U WANT TO VISIT MY BLOG STREET CHIC http://chicstreetchoc.blogspot.com/
U CAN ALSO FIND ME ON FACEBOOK http://www.facebook.com/pages/Street-Chic/126609910754628
sukienka jest cudowna :)
ReplyDeleteSukienka świetna, lubię kolory :)
ReplyDeletefajny klimat zdjęć!
ReplyDeleteładna sukienka;)
Super stylizacja! Bardzo mi się podoba.
ReplyDeletemalamajka.blogspot.com
też mi się podoba oczywiście, lubię stylizację w takich klimatach ! pozdrawiam abrdzo
ReplyDeleteBardzo mi się podoba :)
ReplyDeleteślicznie wyglądasz, poza tym straaaznie wysoka jesteś *.*
ReplyDelete+to sukienka;)
super stlizacja, pienkna figura i sukienka tak fajnie z ta chustka na glowie ...slicznie po prostu :)
ReplyDeletethis look is wonderful =) I love the dress ^^ the bag is great <3
ReplyDeletefajna sukienka i świetne okulary :D
ReplyDeletehi, thanks for visiting my blog.. sure i'll follow. hope to see u back again on my blog. btw, awesome boots and pretty dress!
ReplyDeletexo,m Carla
misscarlaviolet.blogspot.com
Love your dress!! ^^
ReplyDeleteśliczna sukienka :)
ReplyDeleteyour pictures look like they were professionally done. Love the outfit/especially how the pictures are edited. following!
ReplyDeleteThese pictures are awesome and your Outfit is so beautiful!! I really love everything you wear! The dress looks so romantic and your shoes and bag are gorgeous!! What a perfect match!
ReplyDeleteHope you visit me on my Blog
fashionobsession-mieni.blogspot.com
Hey you ask me about following each other. I like your blog so i follow you, hope you follow back:)
Deletepierwszy zestaw zrobiłam różowo-granatowy i było mnóstwo osób wiedzących lepiej, że nic nie będzie tutaj tak pasować jak czarna sukienka i czarne trampki. Chciałam pokazać, że jednak nie zawsze wyobrażenia ludzi w głowie są idealnym rozwiązaniem ;)
ReplyDeletedziękuję! ;)
You are adorable! I love your style! Following:]
ReplyDeleteWooow, gorgeous outfit!
ReplyDeleteI love the dress so much, colours are way too perfect.
Love,
Evamaria
http://despite-the-style.blogspot.com/
Fajnie bardzo kobieco:)
ReplyDeleteWow, genialny blog! Dziękuję za komentarz u mnie, dodałam do obserwowanych ♥ Na fejsie też polubiłam :)
ReplyDelete