Sunday, 27 May 2012

Flower power perfect for summer| w stylu pin-up girl













Mogła bym powiedzieć o swojej stylizacji, że jest pin-up'owa. Poniekąd stylizacja ta wpisuje się w definicję pin-up girl. Dużo uśmiechu na ustach, sukienka w kwiaty, zwiewne loki. Rozróżniamy dwie typowe stylizacje w tym charakterze "marynarską" połączenie czerwieni lub granatu z bielą. Czyli sukienki lub obcisłe skąpe stroje w paski/prążki. Drugą bardziej " cukierkową" w kwiaty (sukienki koniecznie rozkloszowane na dole) jak również w kropki i plisy.  Fryzury to przede wszystkim loki podpięte na bokach, grzywki podwinięte lub w formie dużych loków. Motyw kwiatowy stał się numerem jeden wśród wybiegów,  witryn sklepowych i jest niemal zauważalny wszędzie na ulicy. Kuszące kolory i wzory przyciągają wzrokiem.  W takich stylizacjach zawsze będziemy wyglądać świeżo i dziewczęco.

|dress-Denim.co|lita shoes-DeeZee|sunnies-H&M|bag-Vintage|

41 comments:

  1. sukienka jest śliczna!

    ReplyDelete
  2. piękna stylizacja! uwielbiam kwiatowe motywy :>

    http://coloursruninthewash.blogspot.com/

    ReplyDelete
  3. Świetnie wyglądasz, piękne zdjęcia! Buty cudo.

    ReplyDelete
  4. Nice pics and nice dress.
    You come by my blog that I have a surprise

    Kiss
    http://jourlejour-marie.blogspot.com.es/

    ReplyDelete
  5. wow! Masz prześwietny styl!!! Cieszę się, że Cię odkryłam :)

    pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  6. Beautiful!:)

    ReplyDelete
  7. Sliczna sukienusia, masz genialne nogi!

    ReplyDelete
  8. cudowna letnia kiecka ! wyglądasz w niej obłędnie <3

    ReplyDelete
  9. zakochałam się w tej sukiencee !

    ReplyDelete
  10. też mi się podoba styl pin up:D Fajna fryzurka no i wszystko świetnie wygląda:)
    Dziękuje za komentarz i pozdrawiam:)

    ReplyDelete
  11. Na pewno wyglądasz świeżo i pięknie.
    Pin up jest zawsze na topie, a te podwinięte fryzury to już w ogóle mega !
    Pozdrawiam:)

    ReplyDelete
  12. uwielbiam takie sukieneczki, ślicznie w niej wyglądasz.

    ReplyDelete
  13. beautiful styling and you look really radiant :)
    your shoes and bag are so chic! :)

    ReplyDelete
  14. Jestem Tobą oczarowana. <3

    ReplyDelete
  15. Tak dziewczęco :)

    ReplyDelete
  16. Very sweet dress, your shoes are awsome!
    xx Sharon

    ReplyDelete
  17. AMAZING!THANKS FOR SHARING!! YOUR STYLE IS GREAT

    IF U WANT TO VISIT MY BLOG STREET CHIC http://chicstreetchoc.blogspot.com/
    U CAN ALSO FIND ME ON FACEBOOK http://www.facebook.com/pages/Street-Chic/126609910754628

    ReplyDelete
  18. Sukienka świetna, lubię kolory :)

    ReplyDelete
  19. fajny klimat zdjęć!
    ładna sukienka;)

    ReplyDelete
  20. Super stylizacja! Bardzo mi się podoba.

    malamajka.blogspot.com

    ReplyDelete
  21. też mi się podoba oczywiście, lubię stylizację w takich klimatach ! pozdrawiam abrdzo

    ReplyDelete
  22. Bardzo mi się podoba :)

    ReplyDelete
  23. ślicznie wyglądasz, poza tym straaaznie wysoka jesteś *.*
    +to sukienka;)

    ReplyDelete
  24. super stlizacja, pienkna figura i sukienka tak fajnie z ta chustka na glowie ...slicznie po prostu :)

    ReplyDelete
  25. this look is wonderful =) I love the dress ^^ the bag is great <3

    ReplyDelete
  26. fajna sukienka i świetne okulary :D

    ReplyDelete
  27. hi, thanks for visiting my blog.. sure i'll follow. hope to see u back again on my blog. btw, awesome boots and pretty dress!

    xo,m Carla
    misscarlaviolet.blogspot.com

    ReplyDelete
  28. your pictures look like they were professionally done. Love the outfit/especially how the pictures are edited. following!

    ReplyDelete
  29. These pictures are awesome and your Outfit is so beautiful!! I really love everything you wear! The dress looks so romantic and your shoes and bag are gorgeous!! What a perfect match!

    Hope you visit me on my Blog
    fashionobsession-mieni.blogspot.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Hey you ask me about following each other. I like your blog so i follow you, hope you follow back:)

      Delete
  30. pierwszy zestaw zrobiłam różowo-granatowy i było mnóstwo osób wiedzących lepiej, że nic nie będzie tutaj tak pasować jak czarna sukienka i czarne trampki. Chciałam pokazać, że jednak nie zawsze wyobrażenia ludzi w głowie są idealnym rozwiązaniem ;)
    dziękuję! ;)

    ReplyDelete
  31. You are adorable! I love your style! Following:]

    ReplyDelete
  32. Wooow, gorgeous outfit!
    I love the dress so much, colours are way too perfect.

    Love,
    Evamaria

    http://despite-the-style.blogspot.com/

    ReplyDelete
  33. Wow, genialny blog! Dziękuję za komentarz u mnie, dodałam do obserwowanych ♥ Na fejsie też polubiłam :)

    ReplyDelete