Thursday, 28 March 2013

Hey Ho!




Zimowo wiosenny post, ze spaceru w parku Zdrowie. Tak myślę czy może kiedyś przejdę te 180 ha powierzchni parku, ale to może przy bardziej słonecznej aurze. Tymczasem trzeba się cieszyć tym co jest. Jako straszny zmarzluch tylko wyczekuję tej wiosny! Mam nadzieje, że jak tylko się ociepli będę mieć więcej czasu na bloga.. bo na razie brakuje mi go. Do usłyszenia. Ahoj!

3 comments:

  1. oj ja tez wyczekuje wiosny i nie wiem kiedy ją ujrzę , już zwątpiłam :D

    ReplyDelete
  2. bardzo pozytywne zdjecia ;)


    pozdrawiam ;)
    FC.

    ReplyDelete
  3. Hey you´ve a great blog!
    Please check out mine.
    And if you want we can follow each other her, on bloglovin and via GFC?
    Let me know!
    xoxo

    ReplyDelete