Szorty z wysokim stanem tego lata są moim numerem jeden. Moje zakupiłam w ciuchach za parę złotych i jestem bardzo zadowolona. Są idealne do codziennego outfitu, wygodne i praktyczne. Ponad to podkreślają sylwetkę i wydłużają optycznie nogi. Najlepiej zakładać do nich wkasaną bluzkę, żeby bardziej podkreślić talię. W końcu spodenki maja sprawiać, że nasza sylwetka wygląda bardziej kobieco i seksownie. Do szortów tym razem dodałam koszulkę z printem znanej i lubianej marki Coca-Cola, zrobionej przezLimeDream. Bardzo spodobał mi się ten motyw, gdyż nie spotkamy takich na co dzień w pospolitych sieciówkach. Dodaje streetowego looku, jest oryginalny i przyciąga uwagę. Stylizacja w wydaniu trochę glam rockowym. Upięte wyżej włosy świetnie wyglądają przy takich stylizacjach. Sprawią, że wygląda się świeżo i dziewczęco. Warto także przewiązać włosy apaszka lub wstążką. Ostrzejszy make-up w stylu smoky-eye , który łatwo się robi i efektownie wygląda. Trochę rockowego stylu w dodatkach i stylizacja gotowa :)
Szorty z wysokim stanem są obłędne i aż wstyd mi się przyznać mam tylko jedne ale niestety nie jeansowe, nad czym ubolewam, ale wyglądasz obłędnie w tej stylizacji, klimat na zdjęciach i w ogóle motyw jest rewelacyjny, jestem zauroczona topem :) super!
Very cool photos my dear! Love the T-shirt!
ReplyDeletexx
Put your heels up
wszystko super, ale buty najlepsze!!!
ReplyDeleteNIEZIEMSKO!!
ReplyDeleteŚwietne fotki i świetny zestaw!
ReplyDeleteświetne zdjęcia, jesteś bardzo fotogeniczna :)
ReplyDeletepięknie:) zdjęcia z klimatem:) pozdrawiam
ReplyDeleteŚwietne foty! Fajny klimat!
ReplyDeleteale genialne zdjęcie! Wszystko na swoim miejscu! Zestaw, miejsce, dodatki! :)
ReplyDeleteJesteś bardzo dobra w modelingu, widać na pierwszy rzut oka ! Też tak chce :c
ReplyDeletezapraszam do mnie :3
genialne zdjęcia! masz świetne buty :)
ReplyDeleteo kurcze, ale mi się spodobały te zdjęcia ;D
ReplyDeleteZdjęcia z serii "okupuje automat z napojami, on jest MÓJ! " :)
Będzie mi miło gdybyś obserwowała i pomogła dojść do 100 obserwatorów, strasznie mi zależy ♥
ReplyDeleteWpadnij : www.everyday-smart.blogspot.com
Zdecydowanie szorty to hit!
ReplyDeletewww.skinny-bottomed-girl.blogspot.com
świetne buty!
ReplyDeletejak pięknie! koszulka jest mega :):)
ReplyDeletezapraszam: http://sylphdrug.blogspot.com/
Szorty z wysokim stanem są obłędne i aż wstyd mi się przyznać mam tylko jedne ale niestety nie jeansowe, nad czym ubolewam, ale wyglądasz obłędnie w tej stylizacji, klimat na zdjęciach i w ogóle motyw jest rewelacyjny, jestem zauroczona topem :) super!
ReplyDeletereally cool post! followed you, hope you can follow back! http://xxxloveisbeautyxxx.blogspot.ie/
ReplyDeletekobieto, jesteś rewelacyjna! jaram się Twoim blogiem, mega! dodaję do obserwowanych, pozdrawiam :))
ReplyDeleteświetny połączenie, cudowny tshirt !
ReplyDeleteROZDANIE !