Thursday, 9 August 2012

Modne stylizacje na lato 2012- Coca-Cola tee











Szorty z wysokim stanem tego lata są moim numerem jeden. Moje zakupiłam w ciuchach za parę złotych i jestem bardzo zadowolona. Są idealne do codziennego outfitu, wygodne i praktyczne. Ponad to podkreślają sylwetkę i wydłużają optycznie nogi. Najlepiej zakładać do nich wkasaną bluzkę, żeby bardziej podkreślić talię. W końcu spodenki maja sprawiać, że nasza sylwetka wygląda bardziej kobieco i seksownie. Do szortów tym razem dodałam koszulkę z printem znanej i lubianej marki Coca-Cola,  zrobionej przez LimeDream. Bardzo spodobał mi się ten motyw, gdyż nie spotkamy takich na co dzień w pospolitych sieciówkach. Dodaje streetowego looku, jest oryginalny i przyciąga uwagę.  Stylizacja w wydaniu trochę glam rockowym. Upięte wyżej włosy świetnie wyglądają przy takich stylizacjach. Sprawią, że wygląda się świeżo i dziewczęco.  Warto także przewiązać włosy apaszka lub wstążką. Ostrzejszy make-up w stylu smoky-eye , który łatwo się robi i efektownie wygląda. Trochę rockowego stylu w dodatkach i stylizacja gotowa :)

Coca-Cola tee-LimeDream|high shorts-vintage| creepers-Allegro|accessories-diy

19 comments:

  1. Very cool photos my dear! Love the T-shirt!

    xx
    Put your heels up

    ReplyDelete
  2. wszystko super, ale buty najlepsze!!!

    ReplyDelete
  3. Świetne fotki i świetny zestaw!

    ReplyDelete
  4. świetne zdjęcia, jesteś bardzo fotogeniczna :)

    ReplyDelete
  5. pięknie:) zdjęcia z klimatem:) pozdrawiam

    ReplyDelete
  6. Świetne foty! Fajny klimat!

    ReplyDelete
  7. ale genialne zdjęcie! Wszystko na swoim miejscu! Zestaw, miejsce, dodatki! :)

    ReplyDelete
  8. Jesteś bardzo dobra w modelingu, widać na pierwszy rzut oka ! Też tak chce :c

    zapraszam do mnie :3

    ReplyDelete
  9. genialne zdjęcia! masz świetne buty :)

    ReplyDelete
  10. o kurcze, ale mi się spodobały te zdjęcia ;D

    Zdjęcia z serii "okupuje automat z napojami, on jest MÓJ! " :)

    ReplyDelete
  11. Będzie mi miło gdybyś obserwowała i pomogła dojść do 100 obserwatorów, strasznie mi zależy ♥
    Wpadnij : www.everyday-smart.blogspot.com

    ReplyDelete
  12. Zdecydowanie szorty to hit!

    www.skinny-bottomed-girl.blogspot.com

    ReplyDelete
  13. świetne buty!

    ReplyDelete
  14. jak pięknie! koszulka jest mega :):)

    zapraszam: http://sylphdrug.blogspot.com/

    ReplyDelete
  15. Szorty z wysokim stanem są obłędne i aż wstyd mi się przyznać mam tylko jedne ale niestety nie jeansowe, nad czym ubolewam, ale wyglądasz obłędnie w tej stylizacji, klimat na zdjęciach i w ogóle motyw jest rewelacyjny, jestem zauroczona topem :) super!

    ReplyDelete
  16. really cool post! followed you, hope you can follow back! http://xxxloveisbeautyxxx.blogspot.ie/

    ReplyDelete
  17. kobieto, jesteś rewelacyjna! jaram się Twoim blogiem, mega! dodaję do obserwowanych, pozdrawiam :))

    ReplyDelete
  18. świetny połączenie, cudowny tshirt !
    ROZDANIE !

    ReplyDelete