W Japonii połowa projektantów tworzy w recyklingowym nurcie. W Polsce natomiast trend ten rozwija się dość prężnie, wśród młodych projektantów, którzy stawiają na eco modę. Dla niektórych recykling może kojarzyć się raczej z hobbistycznym zajęciem niż profesjonalną modą. Już od dawna miałam ochotę na przerobienie starych ciuchów, lecz niestety z braku umiejętności szycia na maszynie musiałam porzucić ten pomysł. Przeglądając w sieci sklepy internetowe przykuła moją uwagę strona łódzkiej projektantki- Asi, której projekty zachwyciły mnie. Miałam możliwość porozmawiania z nią o modzie i jej projektach przy okazji przymiarek, na które zaprosiła mnie do swojej pracowni. Moda recyklingowa, to jej domena. Szukanie ciekawych materiałów, wyciąganie z szafy babci, upatrywanie w lumpeksach rzeczy tak na prawdę z 2 ręki, maja swoją unikatową wartość. Wysokiej jakości materiały? Nie tylko od topowych projektantów!
Si:haute fashion to moda w 100% oryginalna i w najlepszej jakości. Dopasowana dla twoich indywidualnych potrzeb. Spodnie na rower? może za ciasne nogawki? Nie ma problemu. Na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Moda to nie tylko sprzedaż, ale także rozmowa z klientem i szukanie nowych inspirujących pomysłów, których Asi z pewnością nie brakuje. W ostatnim czasie stworzyła kolekcje dla Londyńskiego butiku, która już teraz cieszy się dużym powodzeniem. Cenię w jej projektach to, że wychodząc na ulicę nie spotkam osoby w identycznym wzorze, który mam na sobie. Moda recyklingowa to pewne i twórcze rozwiązania, których nie spotkamy nigdzie indziej niż u siebie w szafie. Jeżeli szukacie niebanalnych projektów i ciekawego designu w dobrej cenie to serdecznie polecam właśnie tę markę:)
|trausers-Si:haute fashion| shirt-French Connection+DIY collar| high heels- Mohito|








koturny? no nie żartuj, pewnie są cudowne ;d chyba jestem skłonna w ciemno Cie zachęcić do ich kupna, kolor jest cudowny, jestem w nim zakochana ;) a tak po za tym to pięknie wyglądasz w koszuli jeansowej i spodniach w kwiaty, świetnie się to komponuje a buty to Ci powiem, masz - boskie :)
ReplyDeleteNo właśnie, tylko boję się, że ten kolor jest mało praktyczny.. i nie założę ich do wszystkiego jak np do czarnych:)
DeleteCiekawe spodnie. Bardzo ładne buty. Poszukuję właśnie takiej jeansowej koszuli <3 .
ReplyDeleteJa swoją znalazłam w lumpie, też radzę poszukać:)
Deletespodnie są świetne :)
ReplyDeletedziekuje :)
ReplyDeleteBardzo ładnie :)
ReplyDeletewww.yowloski.blogspot.com
Spodnie świetne (ale chyba tylko kobitki tak uważają) ;)
ReplyDeleteale bym przygarnęła te spodnie! Przepiękne <3
ReplyDeleteŚwietne spodnie ! :}
ReplyDeleteWow, ale masz niesamowite spodnie <3
ReplyDeleteWpadłam tutaj przez przypadek. Masz bardzo fajnego bloga. Jest w 100% twórczy. Ciekawie łączysz dodatki i masz niecodzienne pomysły. Spodnie extra
ReplyDeleteJestem projektantką mody i zapraszam cię na bloga o mojej pasji projektowania ciuszków, będzie mi bardzo miło.
http://zapalov.blogspot.com/
n i c e shorts xx
ReplyDelete