Sunday, 26 August 2012

Moda recyklingowa tylko dla kobiet odważnych?








W Japonii połowa projektantów tworzy w recyklingowym nurcie. W Polsce natomiast trend ten rozwija się dość prężnie, wśród młodych projektantów, którzy stawiają na eco modę. Dla niektórych recykling może kojarzyć się raczej z hobbistycznym zajęciem niż profesjonalną modą. Już od dawna miałam ochotę na przerobienie starych ciuchów, lecz niestety z braku umiejętności szycia na maszynie musiałam porzucić ten  pomysł. Przeglądając w sieci sklepy internetowe przykuła moją uwagę strona łódzkiej projektantki- Asi, której projekty zachwyciły mnie. Miałam  możliwość porozmawiania  z nią o modzie i jej projektach przy okazji przymiarek, na które zaprosiła mnie do swojej pracowni. Moda recyklingowa, to jej domena. Szukanie ciekawych materiałów, wyciąganie z szafy babci, upatrywanie w lumpeksach rzeczy tak na prawdę z  2 ręki, maja swoją unikatową wartość. Wysokiej jakości materiały? Nie tylko od topowych projektantów!
Si:haute fashion to moda w 100% oryginalna i w najlepszej jakości. Dopasowana dla twoich indywidualnych potrzeb. Spodnie na rower? może za ciasne nogawki? Nie ma problemu. Na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Moda to nie tylko sprzedaż, ale także rozmowa z klientem i szukanie nowych inspirujących pomysłów, których Asi z pewnością nie brakuje. W ostatnim czasie stworzyła kolekcje dla Londyńskiego butiku, która już teraz  cieszy się dużym powodzeniem. Cenię w jej projektach to, że wychodząc na ulicę nie spotkam osoby w identycznym wzorze, który  mam na sobie. Moda recyklingowa to pewne i twórcze rozwiązania, których nie spotkamy nigdzie indziej niż u siebie w szafie.  Jeżeli szukacie niebanalnych projektów i ciekawego designu w dobrej cenie to serdecznie polecam właśnie tę markę:)

|trausers-Si:haute fashion| shirt-French Connection+DIY collar| high heels- Mohito|

13 comments:

  1. koturny? no nie żartuj, pewnie są cudowne ;d chyba jestem skłonna w ciemno Cie zachęcić do ich kupna, kolor jest cudowny, jestem w nim zakochana ;) a tak po za tym to pięknie wyglądasz w koszuli jeansowej i spodniach w kwiaty, świetnie się to komponuje a buty to Ci powiem, masz - boskie :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. No właśnie, tylko boję się, że ten kolor jest mało praktyczny.. i nie założę ich do wszystkiego jak np do czarnych:)

      Delete
  2. Ciekawe spodnie. Bardzo ładne buty. Poszukuję właśnie takiej jeansowej koszuli <3 .

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja swoją znalazłam w lumpie, też radzę poszukać:)

      Delete
  3. Spodnie świetne (ale chyba tylko kobitki tak uważają) ;)

    ReplyDelete
  4. ale bym przygarnęła te spodnie! Przepiękne <3

    ReplyDelete
  5. Wow, ale masz niesamowite spodnie <3

    ReplyDelete
  6. Wpadłam tutaj przez przypadek. Masz bardzo fajnego bloga. Jest w 100% twórczy. Ciekawie łączysz dodatki i masz niecodzienne pomysły. Spodnie extra
    Jestem projektantką mody i zapraszam cię na bloga o mojej pasji projektowania ciuszków, będzie mi bardzo miło.
    http://zapalov.blogspot.com/

    ReplyDelete