Sunday, 15 July 2012

Just a little bit of vintage- spodnie pumpy








Elegantsza wersja Klaudyny?  Zwyczajnie jakoś nie lubię ubierać się w tym kierunku. Jak już to tylko od święta. Marynarka spodnie w kant..nie nie.. do tego buty na obcasie? Nie przekonują mnie. Moja szafa dzieli się raczej bardziej na casualową niż wyjściową. W swoim zbiorze tę drugą zakładam tylko na egzaminy lub bardziej formalne wypady.. może być to spotkanie rodzinne. Praca zobowiązuje mnie bardziej do zakładania elegantszej jej formy. Codzienny widok sylwetek samych mężczyzn w garniturach pod krawatem zdumiewa mnie.  Tym bardziej sama czuję się w obowiązku do założenia czegoś 'nie sportowego'. Zawsze mam dylemat rano co ubrać. Mimo stosu ubrań, który dosłownie wysypuje mi się z szafy, jak to prawdziwa kobieta potrafi- nie wiem co założyć. Od dwóch tygodni coraz bardziej przekonuję  się do wizytowych ubrań. Choć z daleka byłam od zmiany mnie w w formę galową, coraz bardziej podoba mi się ten styl. Więcej spódnic, butów na obcasie do tego marynarek. Planuję uzupełnienie swojej małej, ale dość pojemnej szafy nie tylko w akcesoria, lecz proste i zdecydowane kroje. Akurat sezon wyprzedaży, sądzę więc, że przy okazji upoluję coś nie drogiego. Wymiana szafy na następny sezon może być u mnie sporym zaskoczeniem.
Z powodu dość dużej ilości zajęć na co dzień, rzadko zaglądam do sklepów, tym bardziej do second handów. Ostatnim razem udało mi się zdążyć 15 minut przez zamknięciem i zakupiłam spodnie z wiskozy, które idealne są na lato. Zrobiłam tu małą przeróbkę. Z prostych nogawek od góry do dołu zrobiłam 'pumpy'. Zwęziłam mankiety u dołu, czego efektem są spodnie o luźnym fasonie, w szykownym wydaniu:) 


|shirt-denim.co|pants-atmosphere[sh]|sandals-bershka|jacket-local store|bag-sh|

18 comments:

  1. No i jest "pumpowo", tzn. szałowo :)
    Bardzo "zgrabnie" to wszystko połączyłaś :)
    A propos "wyjściowego" stylu - cieszę się, że mogę ubierać do pracy niemal wszystko, co mi się wymarzy - codzienna "garsonka" chyba by mnie zabiła ;)
    pozdr.
    shoppanna

    ReplyDelete
  2. geniaaalnie wyglądasz :)

    ReplyDelete
  3. Piękna stylizacja, wszystko idealnie dobrane!

    ReplyDelete
  4. chętnie ukradnę spodnie ;o niesamowita całość! <3

    ReplyDelete
  5. super zdjecia, przypominasz na nich Anje Rubik :D zapraszam do nas :)

    ReplyDelete
  6. SWIETNE SPODNIE !!!
    zapraszam do siebie

    www.damnohhh.blogspot.com

    ReplyDelete
  7. bardzo fajny outfit, genialne sa przede cwszystkim spodnie.

    ReplyDelete
  8. Jejku ! Świetne paznokcie !! :)

    ReplyDelete
  9. Rewelacyjnie wyglądasz! I zdjęcia też świetne :)

    ReplyDelete
  10. Brawo, te spodnie to świetny zakup! Są wyjątkowe, zwłaszcza, że je "podrasowałaś" ;)
    Oczywiście, chyba każda kobieta, kochająca zakupy, ma szafę totalnie zapchaną. Ja staram się jednak co roku robić w niej generalne porządki. Nawet to lubię :) Sprzedaję/ oddaję/ wyrzucam ciuchy, których już nie noszę. Mam wtedy pieniążki, aby kupić sobie nowe rzeczy :D Obcasy natomiast gorąco polecam! Nie ma nic bardziej kobiecego! Ja wprost ubóstwiam szpilki! Ale muszę się z wieloma z nich pożegnać, gdyż po dniu chodzenia często okazywały się dla mnie... nie do chodzenia ;(

    ReplyDelete
  11. Spodnie-znakomity-ślicznie w nich wyglądasz ;-).

    ReplyDelete