Dzisiaj chociaż przez chwile udało mi się posiedzieć w parku. Już od dłuższego czasu zajęta nauką, nie mam czasu nawet na krótki spacer. Nie planowałam żadnej sesji zdjęciowej, nawet nie brałam z tego względu aparatu ze sobą. Post miał się utworzyć po ostatnim egzaminie, lecz z uwagi, że jestem w posiadaniu tych oto cudownych creepersów, nie mogłam o nich wam nie wspomnieć. Zawsze marzyły mi się prawdziwe creepersiaki, ale trampki na platformie też są fajne! I wyglądają wg mnie nawet lepiej niż typowe creepersy i mają grubszą podeszwę:) Wybiegłam na chwilę do dziekanatu przy okazji zrobiłam parę fotek mojego dzisiejszego outfitu telefonem. Już niedługo nowy post z moim nowym nabytkiem. See you soon ..sesjo zgiń !! :))))))))))
just belive ..come on
|creepersy-JFY_Allegro|leggings-House|blouse-NewLook|blazer,shirt-sh|




uwielbiam creepersy ! choć sama żadnych nie mam, pewnie zaopatrzę się na jesień :P
ReplyDeleteCreepersami nie są trampki na platformie, lecz kultowe, rock n' roll'owe buty na słoninie -.-
ReplyDeleteAle ogólnie to pozytywnie :) Legginsy są ciekawe :)
nie dosłownie creepersy,ale to też odmiana creepersów poniekąd:)
Deletesłoninka też jest:) nie ważne jak to się zwie
Właściwie to tak :D A ładne, nosiłabym :)
DeleteSłoninka jest a ona najważniejsza :D
kupie je kiedys xD
ReplyDeletepiękne są <333
ReplyDeleteNice pics!!
ReplyDeleteKiss
http://jourlejour-marie.blogspot.com.es/
great look;-)
ReplyDeletesuper są! rzadko widuję takie! wielki plus! pozdrawiam:)
ReplyDeletepoluje na takie! były niedawno jeszcze w h&m, ale ich nie kupiłam :<
ReplyDeleteile za nie dałaś?
pozdrawiam:*
wiem, że były w h&m, ale chyba dość droższe. Ja wylicytowałam na allegro za nie całe 60 zł+przesyłka:)
Deletefaaajne :D
ReplyDeletecałośc do mnie aż krzyczy! Boskie buty <3
ReplyDeleteWszyscy o butach, a mi się podobają leginsy ;)
ReplyDeleteja też je lubię!:)
Deleteuwielbiam Twoje stylizacje ;)
ReplyDeletezapraszam na www.me-you-stylish.blogspot.com
dziękuję, miło mi bardzo:)
Deletefaajnie jest ;D świetne te cripersy <3
ReplyDeleteMam takie same leginsy, są super:) Poza tym nominowałam Cię Twojego bloga do nagrody Versatile Blogger Award;-) Szczegóły na moim blogu, pozdrawiam!
ReplyDeletei love ur blog darling!
ReplyDeletefollow each other via bloglovin and fb?:)
SHEINSIDE GIVEAWAY:Win a dress and 50$ on my blog
Join my giveaway www.ontomywardrobe.com
bardzo fajne te trampki :)
ReplyDeleteŚwietna stylizacja, jak zawsze z resztą ;)
ReplyDeleteoj, współczuję :c do 15 lipca jestem uziemiona na działce. przyjeżdżam 15 lipca na te lampiony, a następnego dnia mam szczepienie i znowu wracam na działkę ... dosłownie gorzej niż w więzieniu. wracam dopiero jakoś dwa tygodnie przed końcem wakacji.
jeśli możesz to pisz na moje gg (9300155), bo po prostu tak mi będzie łatwiej ;)
świetne są takie trampki;)
ReplyDeleteŚwietne są! Uwielbiam wszystkie creepersy, a twoje mają genialny kolor! <3
ReplyDeletemam jedne takie trampki z H&M i chodze w nich non stop od jakiegos czasu :)
ReplyDeletetwoje tez sa b. fajne
zapraszam do siebie na wyprzedaz szafy i nie tylko www.fancyicon.blogspot.com
buciiiki <3
ReplyDeleteButy są genialne! Mnie też marzą się creepersy, jednak takie trampki to dobra alternatywa :) No i oczywiście do tego świetne leginsy :)
ReplyDeleteciekawa stylizacja
ReplyDeletewww.skinny-bottomed-girl.blogspot.com
creepersy zjawiskowe , sama bede juz niedlugo bede miec bordowe ;) pozdrawiam i zapraszam do sb ;)
ReplyDelete*sama bede juz niedlugo miec bordowe (sorki za błąd)
Delete