Dzisiaj mam dla was szybki, w jesiennym klimacie post. Bardzo lubię wzorzyste ubrania. Coco Chanel doskonale wiedziała jak podbić serca kobiet wymyślając oto właśnie ten wzór. Wyrafinowany i jakże elegancki nadający szyku nawet najprostszej stylizacji.
Do pepitki najlepiej dobierać klasyczne kolory. Dlatego ja wybrałam czerń, tworząc pewien minimalizm. Na chłodniejsze dni nawet moherowy beret idealnie się sprawdza w takiej stylizacji.
so nice spot for the pics!
ReplyDeletereally nice
xx
swietna stylizacja :) tez bym sie mogla tak ubrac ;]
ReplyDeleteWszystko razem wygląda ze sobą świetnie, a Ty, na tych zdjęciach, bardzo uroczo. Sama jestem zdziwiona, ale pepitka przyciąga mój wzrok ostatnio, a taki sweter (czy bluza) myślę, że przyciągnąłby też łapki. ;-)
ReplyDeleteMiejsce na zdjęcia też mi się bardzo podoba - ta gałąź z kolorowymi liśćmi subtelnie daje znać o jesieni. :)
ale super stylizacja :)
ReplyDeletea zdjęcia jakie fajne, pozytywne :)
cudnie wyglądasz :)
Buziaczki
Uwielbiam takie połączenie pepitki! Jak dla mnie najlepsze, stonowane!
ReplyDeleteswietnie wygladasz!
ReplyDeleteŚliczny sweterek:)
ReplyDeleteZapraszam do mnie:
http://kaksajna.blogspot.com/
Świetny zestaw!
ReplyDeleteten sweter jest boski, pięknie wygląda w tym zestawieniu! <3
ReplyDeleteHehehe :) Świetny sweterek !
ReplyDeletePo prostu kocham zdjęcia powyżej. Ojacięniemogę *,*
ReplyDeleteGreat post! I'm your new Follower.. I hope you visit my blog sometimes.. Thank's! :) Kisses from VV!!
ReplyDeletejejciu pięknie! klasa!
ReplyDelete