Monday, 22 October 2012

W pepitkę Chanel








Dzisiaj mam dla was szybki, w jesiennym klimacie post. Bardzo lubię wzorzyste ubrania. Coco Chanel doskonale wiedziała jak podbić serca kobiet wymyślając oto właśnie ten wzór. Wyrafinowany i jakże elegancki nadający szyku nawet najprostszej stylizacji.
Do pepitki najlepiej dobierać klasyczne kolory. Dlatego ja wybrałam czerń, tworząc pewien minimalizm. Na chłodniejsze dni nawet moherowy beret idealnie się sprawdza w takiej stylizacji.

13 comments:

  1. so nice spot for the pics!
    really nice
    xx

    ReplyDelete
  2. swietna stylizacja :) tez bym sie mogla tak ubrac ;]

    ReplyDelete
  3. Wszystko razem wygląda ze sobą świetnie, a Ty, na tych zdjęciach, bardzo uroczo. Sama jestem zdziwiona, ale pepitka przyciąga mój wzrok ostatnio, a taki sweter (czy bluza) myślę, że przyciągnąłby też łapki. ;-)

    Miejsce na zdjęcia też mi się bardzo podoba - ta gałąź z kolorowymi liśćmi subtelnie daje znać o jesieni. :)

    ReplyDelete
  4. ale super stylizacja :)
    a zdjęcia jakie fajne, pozytywne :)
    cudnie wyglądasz :)
    Buziaczki

    ReplyDelete
  5. Uwielbiam takie połączenie pepitki! Jak dla mnie najlepsze, stonowane!

    ReplyDelete
  6. Śliczny sweterek:)
    Zapraszam do mnie:
    http://kaksajna.blogspot.com/

    ReplyDelete
  7. ten sweter jest boski, pięknie wygląda w tym zestawieniu! <3

    ReplyDelete
  8. Hehehe :) Świetny sweterek !

    ReplyDelete
  9. Po prostu kocham zdjęcia powyżej. Ojacięniemogę *,*

    ReplyDelete
  10. Great post! I'm your new Follower.. I hope you visit my blog sometimes.. Thank's! :) Kisses from VV!!

    ReplyDelete