Ostatnio naszła mnie ochota na mode trochę z lat '80. Wydaniu trochę bejsbolowym, szeroka bluza, dżinsowa kurtka, czapka z daszkiem, w opozycji do obcisłych leginsów, lecz z dotykiem jak najbardziej kobiecym -czyli koszuli , długich mankietów i wystającego kołnierzyka. Kolorystycznie fajna zabawa.. niezbyt skomplikowane, ale za to w modnych pastelowych odcieniach. Bardzo podobają mi się motywy z nadrukami na bluzach, jedna z nich wpadła mi w sh w oko. Bluza z królem pop-rocku Richardem Cliffem. Osobiście noszenie takich printów nie było dla mnie zbyt ciekawym wyróżnikiem. Odkąd w sieciówkach pojawiły się stoiska z typowymi muzycznymi oldschoolowymi gadżetami, trend ten szybko wpasował się w uliczny styl. Fajnie być ikoną lat 60,70,80 czy 90 i wyglądem przypominać tamten okres. Zakupienie t-shirtu z popularnym Johnem Lennonem, Jimmy Hendrixem, a nawet bardziej współczesnym naszemu wieku Michaelem Jacksonem będzie hitem tego sezonu:)
loving the light leaks in the images and you look really cool too. digging the denim jacket and the sweater too.
ReplyDeletehttp://www.notingathena.com
czapka bije wszystko :P
ReplyDeletebardzo klimatyczne zdjęcia i stylizacja :) pozdrawiam
ReplyDeleteFajnie wyglądasz!
ReplyDeleteo kurczę, świetnie ;)
ReplyDeletezapraszam :)
ale mi się podoba klimat zdjęć! Buty i czapka ;d
ReplyDeletedziękuje ;)Co do Twoich butów to podobają mi się już od dłuższego czasu, ale bluza jest po prostu świetna ! :)
ReplyDeletecieszę się że wpis się podoba : )
ReplyDeletezapraszam ponownie!
woow! Świetnie! Bluza mistrz!
ReplyDelete